1 - 6 komentarai iļæ½ 73  

Laba diena,
Auginame 5 metu dukryte. Siuo metu lankome paprasta darzeli. Pradejome galvoti apie pradine mokykla. Svarstome galimybe leisti i Suzuki mokyklele, bet neramina sie klausimai:
Kuo Suzuki pradine mokyklele geresne uz standartines?
Kokie pagrindiniai skirtumai?
Ar gaus pakankama paprastu dalyku issilavinima - matematikos, lietuviu kalbos?
Kokiu uzsienio kalbu yra mokoma?


Geriausias rekomendacijas Jūs gautumėte iš šiuo metu mokyklą lankančių moksleivių tėvų, kuriems panašūs klausimai nebekyla, nes į juos atsakyta mokytojų darbu. Bet jei girtis, tai girtis...
Suzuki mokykloje šalia kiekvienoje mokykloje privalomų pamokų pas vaikus ateina aštuoni mokytojai - dalykininkai (dailė, muzika, keramika, sportas, šokis, teatras, anglų klb., rusų klb.), jie groja vienu arba keliais pasirinktais instrumentais (fortepijonas, smuikas, fleita, gitara), veikia pailgintos darbo dienos grupė, o svarbiausia - visi mokytojai vadovaujasi dr. Shinichi Suzuki požiūriu, nuo ko prasideda mokymasis: lygiaverčiu bendravimu su suaugusiais, pagrįstu abipuse pagarba ir draugiškumu. Ar tuo mes geresni, ar blogesni už "standartines" mokyklas, spręsti Jums.
Pagrindinis skirtumas - mes ne deklaruojame šias vertybes, bet jomis gyvename.
Visi bendrieji dalykai dėstomi pagal Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų programas (t.y., vadovėliai, pratybos ir žinių tikrinimas toks pat), kiekvienas vaikas išsilavinimą pasiima pats - pagal savo galimybes :).
Anglų kalbos mokoma nuo priešmokyklinės klasės (kas nepradėjo jos mokytis 3 metų), rusų kalbos - nuo 2 klasės.
Dar viena pastabėlė nuo savęs (kaip dantį praėdusio pedagogo): jeigu norite atiduoti vaiką į mokyklą, kurioje į jį visomis įmanomomis priemonėmis prifarširuos žinių, o po to jį pasiimti jau "gatavą" - Suzuki mokykla Jūsų netenkins. Jeigu džiaugsitės mokymusi kartu su vaiku - esate laukiami!


Laba diena.
Siame puslapyje daug suzinojau apie jusu mokykla ir metodika-viskas labai saunu. Norejau paklausti ar vaikai baige jusu mokykla ir tesiantis mokslus tradicines metodikos mokyklose sekmingai isilieja ir lenvai prisitaiko prie naujos metodikos ar susiduria su problemomis? Gal galite nurodyti mokyklas , kurios tolerantiskai ziuri i Suzuki metodika ir kurios perimdamos vaika is Suzuki mokyklos dalinai taiko Suzuki metodika? Dekoju uz atsakyma.

Kol kas mūsų užauginti vyriausi vaikai - trečiokai, tad spręsti apie jų adaptaciją kitose mokyklose sunkoka. Žinome, kad priešmokyklinukai ir darželinukai, lankę ankstyvojo ugdymo grupes, puikiai adaptuojasi visur. Žvelgiant giliau, vaikas, turintis fizinę ar psichinę negalią, mūsų visuomenėje jausis prasčiau. Dar giliau: jeigu problemų yra šeimoje, vaiko "neatstatys" jokia mokykla. Dėl mokyklų: mokyklos apskritai neturi jokio požiūrio į metodikas, jas turi mokyklose dirbantys žmonės. Ir visose mokyklose yra visokių žmonių. Suzuki mokykloje vaikai turėtų mokytis iki gimnazijos (14-15 m.), tad tęstinumo problema iš dalies bus išspręsta.


good design, i like it:) keep working:)

Ar bus Atvirų durų diena mokykloje? Gal galite atsakyti, kiek vaikų manote priimti į 1 klasę (girdėjau yra daug norinčių), ar gali patekti į ją ir tie vaikai, kurie nėra lankę jokių užsiėmimų pas Jus?

Apie atvirų durų dienas esame gan skeptiškos nuomonės, nes netikime, kad naujokai, atvykę susipažinti su mokyklą organizatorių paskirtą dieną ir valandą pamato tikrąjį mokyklos veidą. Greičiau jau gerokai papudruotą jo pusę, kuri su tikrąja vaikų būtimi turi mažai ką bendro. Suzuki klasėse kiekviena diena yra atvira nuo ryto iki vakaro - tik paskambinkite iš anksto duotaisiais telefonais, kad nebūtumėm kur nors išvykę (pav., koncertą ar ekskursiją). Pamatysite viską taip, kaip yra. Žinoma, kuo greičiau, tuo geriau, nes didžioji dalis pirmokų užaugo priešmokyklinėje klasėje. Na, o jeigu pageidaujate atvirų durų dienos, ją irgi suorganizuosime :)


Sveiki, noreciau pasiteirauti ar jusu mokykleje yra dirbama su vaikais turinciais fiziniu negaliu, ar serganciais autizmu ar panasiom ligom?
Aciu.

Taip, dirbame su visais vaikais, jeigu su jais nuoširdžiai dirba ir tėveliai.


laba diena, girdejau nemazai geru atsiliepimu apie jusu mokyklele. ar yra galimybe mano sunui, kuriam 5 metukai (anksciau jusu mokykleles nelanke), lankyti Suzuki mokyklele Vilniuje. pagrindiniame puslapyje yra skelbimas, kuriame minimi Vilniaus Mokytoju namai, bet nenurodomas telefonas.
aciu, kad atsakysite.

Telefonai galioja tie patys, kurie nurodyti bet kurioje mūsų puslapio vietoje :) O Vilniuje su vyresniųjų grupe renkamės trečiadieniais 11.00 val. Mokytojų namuose. Sėkmės!

 1 - 6 komentarai iļæ½ 73