Nes kūdikiai valgo. Valgymas yra nešvarus kūdikiu užsiėmimas. Jei uždedate kūdikiui palapinės dydžio seilinuką, jis ras skylutę prie kaklo, kad galetų išspjauti ten maistą.
Nes kūdikiai miega. Miegas yra neplanuotas kudikių užsiėmimas. Jei prieš užmiegant nepakeitėte jam sauskelnių... O jei ir pakeitėte… Kūdikis visada ras nedidelį tarpelį, kad viską apšlapintų.
Nes kūdikiai šlapinasi. Kūdikis gali atrodyti švarus nepatyrusiam stebėtojui, tačiau venkite mažučio fontano, jei jūsų drabužiai neapdrausti nuo dregmės.
Nes kūdikiai juda. Jei jūsų namuose nėra nešvarumų, kūdikis juos atras.
Nes kudikiai turi močiutes. Močiutė galvoja, kad šis kostiumėlis su uodega ir ausimis TOOOOKS NUOSTABUS!!! Jau neminint nykštuko, kiškio, kaubojaus ir Kalėdu senelio kostiumų.
Nes kūdikiai auga. Šiandien vienas dydis, ketvirtadienį- kitas.
Nes kūdikių daiktai dingsta. Net skalbimo mašinos kartais mėgaujasi lengvu užkandžiu.
Nes kūdikiai turi giminaičių. Teta Berta iš naminių vilnų numezgė skaisčiai oranžinę vasarinę suknelę. Hm, gal skalbimo mašina šiandien dar neužkandžiavo?
Nes kūdikiai nekenčia perrenginėjimo. Jei mama negali skubiai perrengti kūdikio bet kuriuo dienos ar nakties metu, tuomet nepanaudoti drabužėliai bus puikiausios dovanos draugų ir artimujų naujagimiams.
Nes kūdikiai keliauja. Žmogaus jėgoms neįmanoma visur vežiotis visų drabužių, kurių kūdikiui gali prireikti. Todėl kūdikio drabužėlių atsargos turi būti sukauptos pas kaimynus.
Pasiūlimus ir pastabas rašykit el. paštu: www@talentas.lt
Jei atsiųsite savo versijų, mes įdėsime ir autoriaus pavardę.