NETVARKOS TESTAS:
Ištepliok riešutiniu sviestu sofą ir užuolaidas. Įkišk rankas į ką tik palaistytų gėlių vazoną ir nusivalyk jas į tapetus. Dėmes nuspalvink pieštukais arba flomasteriais. Užmesk apgraužtą žuvį už spintos ir palik ten per vasarą.
ŽAISLŲ TESTAS:
Įsigyk 5000 detalių Lego dėžę (jei nėra pirkti Lego, tiks smulkūs vinys arba butelių šukės). Paprašyk draugo, kad išmėtytų juos po visą namą. Užsimerk (dar geriau- užsirišk akis). Pabandyk pasiekti virtuvę arba vonią. Nerėk (šitaip gali pažadinti vaikus).
BAKALĖJOS TESTAS:
Pasiskolink vieną- du nedidelius gyvūnus (geriausia- ožius) ir eik su jais apsipirkti. Nuolat juos stebėk ir atlygink už viską, ka jie suėdė arba sudaužė.
APRANGOS TESTAS:
Įsigyk didelį, niūrų, gyvą aštuonkojį. Įkišk jį į mažą tinklinę rezginę ir pasistenk, kad nei viena koja nekyšotų laukan.
MAITINIMO TESTAS:
Nusipirk didelę guminę pūslę. Maždaug iki pusės pripilk į ją vandens. Pritvirtink prie lubų tvirtą virvę. Įsiūbuok. Bandyk į pūslės kaklelį įkišti arbatinį šaukštelį košės (grikiai arba ryžiai- geriausias pasirinkimas), apsimesdamas lėktuvu. Kai visas pūslės turinys išsilies ant grindų, švariai jas išplauk.
NAKTINIS TESTAS:
Pripilk 5 kg smėlio į nedidelį celofaninį maišelį. Smėli gerokai sušlapink. 20.00 val. apsikabink maišelį ir sukis su juo valso žingsniu iki 21.00 val. Padėk maišelį ir prisuk žadintuvą 22.00 val. Atsikelk, pasiimk maišelį ir iš eilės sudainuok visas tau žinomas dainas. Sukurk dar dvyliką savų ir dainuok jas iki 4.00 val. ryto. Prisuk žadintuvą 5.00 val. Kelkis ir paruošk pusryčius. Šios dienotvarkės laikykis penkerius metus. Atrodyk žvaliai.
IŠTVERMĖS TESTAS (MOTRERIMS):
Įsigyk didelį maišą (apie 12 kg) pupelių ir glaudžiai pritvirtink jį prie pilvo. Nešiok nuolat devynis mėnesius. Po to gali išimti 10 pupelių.
IŠTVERMĖS TESTAS (VYRAMS):
Nueik į artimiausią vaistinę. Padėk piniginę ant prekystalio. Paprašyk pardavėjo pačiam ja pasinaudoti. Po to nueik į artimiausią maisto parduotuvę. Eik tiesiai pas vadybininką ir sudaryk su juo sutartį. Tavo uždarbis turėtų būti pervedamas parduotuvės sąskaiton. Nusipirk laikraštį. Grįžk namo ir paskutinį kartą jį ramiai perskaityk.
PASKUTINIAI NURODYMAI:
Susipažinkite su šeima, jau turincia vaiką. Pamokykite juos, kaip reikėtų ugdytis kantrybę, toleranciją, drausmę, asmeninės higienos įgūdžius ir reguliuoti vaiko valgymo įpročius. Pasiūlykite bent kelis būdus, kaip jie galėtu pasitaisyti. Ypač pabrėžkite, kad jie niekuomet neleistų vaikui maištauti. Mėgaukitės šia patirtimi. Tai paskutinis kartas, kai jūs tiksliai žinote visus atsakymus.
Pasiūlimus ir pastabas rašykit el. paštu: www@talentas.lt
Jei atsiųsite savo versijų, mes įdėsime ir autoriaus pavardę.